Sport

Żółte zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Milejewie za Nami!

Żółte zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Milejewie za Nami!

Trzecie zawody w żółtym kolorze wiodącym z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP zostały rozegrane w minioną niedzielę 05. Sierpinia br w Gospodarstwie Agroturystycznym MILEJEWKO w pod elbląskiej miejscowości Milejewo.

W miniona niedzielę odbyły się trzecie z kolei zawody z cyklu PONY CUP 2018 PONY CUP 2018 Milejewko. Wspaniała Gospodyni i Sędzia – Emilia Nikelewska z Ekipą Stajni MILEJEWKO przygotowała piękny parkur oraz wyjątkowy w skali PONY CUP ZAWODÓW – konkurs UJEŻDŻENIA. Dzięki temu mogliśmy obserwować zmagania najmłodszych zawodników w poprzedzających go konkursach typu pony games we wspaniałej rodzinnej i jednocześnie jeździeckiej atmosferze! Dziękujemy także wszystkim zawodnikom i ich ekipom, że kolejny raz nie zawiedli przygotowaniem koników i siebie. Cykl zawodów PONY CUP 2018 może być organizowany dzięki silnej grupie sponsorów i przyjaciół za co WIELEKIE SŁOWA PODZIĘKOWANIA! Obiecujemy robić to dla Was nadal i podnosić sobie (i Wam) poprzeczkę.

Ostatnie zawody letniego sezony PONY CUP 2018 już za niecały miesiąc – w Stajni Lipnik 02. Września br. także kto może niech trenuje i przygotowuje się i swoich najmłodszych zawodników na kolejne jeździeckie zmagania. Zapraszamy już dzisiaj!

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

Patronat medialny Portal Zabookuj.eu

 

Ewa Obrycka – Błaut

Biuro zawodów PONY CUP

Komentarze

Prześlij nam newsa