Sport

IV Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w skokach przez przeszkody – Kolano 2018

IV Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w skokach przez przeszkody – Kolano 2018

W sobotę, 11 sierpnia na terenie Stadniny koni w Kolanie koło Wieżycy po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w skokach przez przeszkody. Program zawodów obejmował cztery konkursy: mini LL, LL, L i cross. Po nich miała się odbyć sportowa zrywka drewna. Organizatorzy wraz ze sponsorami postarali się o bardzo atrakcyjne nagrody, między innymi bony upominkowe do naszego sklepu Zabookuj.eu na łączną wartość 5 tysięcy złotych oraz nagrody rzeczowe. Jak co roku Mistrzostwom Szwajcarii Kaszubskiej towarzyszyła miła atmosfera.

Niestety mimo ogromnych chęci organizatorów, kibiców i zawodników ze względu na warunki atmosferyczne rozegrane zostały tylko konkursy mini LL i LL, w których mogliśmy zobaczyć aż 69 przejazdów. W trakcie konkursu klasy L zerwał się silny wiatr i zaczął mocno padać deszcz, co uniemożliwiło bezpieczne rozegranie zawodów do końca. Z powodu pogody nie mogliśmy obejrzeć kolejnych prawie 30 przejazdów w konkursie klasy L i crossie.

W związku z tym w konkursie kolasy L zdążyło wystartować tylko 8 zawodników. W porozumieniu z zawodnikami sędzia, gospodarz toru i gospodarze zawodów postanowili rozlosować nagrody wśród wszystkich 20 zawodników zapisanych na listę startową w tym konkursie. Ostatni konkurs, jakim miał być konkurs cross czyli skoki przez przeszkody w terenie, został przeniesiony na termin późniejszy. Zostanie rozegrany podczas Hubertusa, który odbędzie się w Stadninie Koni w Kolanie.

Gospodarzom życzymy, żeby pogoda była łaskawsza na Hubertusa 🙂

KK

 

Zakup zdjęć:
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz nr konta do płatności
– koszt jednego zdjęcia wynosi 5zł, przy zakupie powyżej 10 zdjęć koszt jednego wynosi 4 zł
– po wpływie środków na nasze konto prześlemy zdjęcia na podany adres e-mail

Komentarze

Prześlij nam newsa