Sport

Ostatnie zawody cyklu PONY CUP 2018 w Stajni Lipnik k. Tolkmicka

W najbliższą niedzielę ostatnie zawody z letniego cyklu PONY CUP 2018 – w Stajni Lipnik k. Tolkmicka.

 

Kończące się wakacje to także ostatnie zawody jeździeckie w sezonie letnim z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP 2018. Rozegrane zostaną na terenie malowniczo położonej Stajni Lipnik tuż przy Zalewie Wiślanym a prowadzonej przez Milenę Gałązka. Najbliższa niedziela będzie pod znakiem niebieskich jak woda, akcentów które przewijają się w nagrodach PONY CUP oraz ozdobach koników. Wyjątkowo czekają Nas 4 konkursy::

  1. Konkurs Piękności Kucyka pod hasłem PONY CUP LOVE
  2. Pony Games prowadzony dla dzieci nie jeżdżących samodzielnie.
  3. Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie na czas.
  4. Konkurs numer 4 – Skokowy wys. przeszkód do 50cm.

 

Wyjątkowość tych zawodów polega na tym, że po całym letnim sezonie skupiamy także uwagę na kucyki, które dzielnie i wyrozumiale pokonują kolejne parkury w różnych konkurencjach jeździeckich. Tym razem Konkurs numer 4 to konkurs w dyscyplinie skoków przez przeszkody, która jest popularny wśród zawodników jak i kibiców.

 

Rozpoczynamy Konkursem Piękności Kucyka – o godzinie 10:00, będzie to parada prowadzonych kucyków w ręce w eskorcie dzieci startujących na danym koniku. Następnie czeka Nas dekoracja KONIKÓW i od 11:00 rozpoczynamy przejazdy dzieci nie jeżdżących samodzielnie. Dla rodzin, ekip i koni będzie to cały dzień aktywności na świeżym powietrzu – co polecamy każdemu. Animator i mała gastronomia zadbają o dobrą zabawę w oczekiwaniu na dekoracje dzieci i pożywienie dla kibiców.

 

 

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

 

Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!

ORGANIZATORZY

 

 

 

 

Komentarze

Prześlij nam newsa