Sport

Zawody jeździeckie w JKS Barłomino: 8-9 września 2018

ZAWODY JEŹDZIECKIE W JKS BARŁOMINO: 8-9 WRZEŚNIA 2018

JKS Barłomino, jeden z najnowocześniejszych pomorskich klubów jeździeckich i stajni, położony w malowniczej kaszubskiej wsi Barłomino (ok. 50 km od Gdańska) w najbliższy weekend, w dniach
8-9 września 2018 r. organizuje zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody. W trakcie dwudniowych zawodów odbędzie się 17 konkursów.

Sobotnie zawody odbędą się w godzinach: 10:00 – 18:00). W niedzielę konkursy będą trwały od 9:00 do 17:00.

Łącznie w trakcie imprezy rozegranych zostanie 17 konkursów towarzyskich i regionalnych od konkurencji dla dzieci „krzyżaczki”, klasy mini LL i LL (wysokość przeszkód od 50 cm do 90 cm)  do klasy CC (wysokość przeszkód do 125 cm). W zawodach wezmą udział doświadczeni jak i młodzi zawodnicy.

Tworzymy nowe miejsce na mapie Pomorza dla miłośników jazdy konnej oraz aktywnego wypoczynku – zarówno profesjonalnych zawodników jak i amatorów. Najbliższy zawody to ósme regionalne zawody organizowane przez JKS Barłomino w tym roku, na które serdecznie zapraszamy jeźdźców i widzów. W tym roku planujemy organizację co najmniej trzech kolejnych zawodów regionalnych – w październiku, listopadzie oraz grudniu. Planujemy także do końca roku zakończenie rozbudowy ośrodka o dodatkowe elementy infrastruktury – mówi właściciel JKS Barłomino.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Karolina Krempeć

tel. 609 101 208

e-mail: media@barlomino.com

 

JKS Barłomino (Jeździecki Klub Sportowy Barłomino), jeden z najnowocześniejszych pomorskich klubów jeździeckich i stajni, działa od 2017 r. Położony jest w malowniczej kaszubskiej wsi Barłomino (woj. pomorskie), w  otulinie lasów i w sąsiedztwie rzeki Bolszewka, terenów doskonałych do wędrówek konnych i pieszych. Ośrodek dysponuje terenem o powierzchni 13 ha, w tym 10-hektarowymi padokami. Obiekty klubu oraz apartamenty nawiązujące do skandynawskiego designu projektował Andrzej Kwieciński. Ośrodek jest rozbudowywany.

 

Ośrodek wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę pozwalającą trenować i organizować zawody niezależnie od pory roku.  JKS Barłomino prowadzi także pensjonat dla koni (47 boksów).

 

Klub posiada krytą ujeżdżalnię  (halę o wymiarach 25 m x 63 m) wraz z kawiarnią z widokiem na plac treningowy. Na terenie klubu znajdują się doskonale wyposażone stajnie, w tym stajnia angielska.  Poza krytą halą treningi odbywają się na oświetlonym placu o kwarcowym podłożu (wym. 70m x 40m) oraz rozprężalni.

 

Ponadto ośrodek wyposażony jest m.in. w: krytą karuzelę dla 9 koni z zadaszonym lonżownikiem, myjkę zewnętrzną,  pomieszczenie socjalne przy stajni oraz kort tenisowy. Na terenie ośrodka znajduje się nowoczesna baza noclegowa.

 

Ośrodek posiada certyfikat kategorii II.

 

Dojazd do JKS Barłomino z Trójmiasta: trasa DW 224 lub S6

 

Więcej informacji na: www.barlomino.com

Komentarze

Prześlij nam newsa