Video

Nasienie mrożone Cassitano, Conte Bellini, Galaxie, Antago, Canturo, Rockfeller de Pleville nowe ogiery w naszej bazie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nasienia mrożonego ogierów ze stacji Inseminatio Animalium

Cassitano – holsztyński ogier (Casado x Briscar x Carthago). Wszechstronny, mocnej budowy o dobrych i elastycznych chodach. Idealny kandydat do hodowli koni skokowych i ujeżdżeniowych. Więcej o Cassitano.

 

 

 

 

Conte Bellini – westflaski ogier ( Cornet Obolensky x Ramiro Z). Ogier odnoszący sukcesy w sporcie – finalista konkursów Pucharu Świata. Daje potomstwo z predyspozycjami do wysokiego sportu. Więcej o Conte Bellini.

 

 

 

 

 

 

Galaxie – ogier holenderski (KWPN) (Jazz x Future x Ferro). To ojciec ponad 150 źrebiąt. Ma zrównoważony temperament, obszerny ruch i bardzo dobrą równowagę. Pasuje dla klaczy zarówno o mocniejszej budowie jak i szlachetniejszej. Więcej o Galaxie.

 

 

 

 

 

 

Antango – ogier holenderski (KWPN) (Ampere x  Jazz x Ulft). Cechuje się bardzo dobrą pracą zadu i równowagą. Potomstwu przekazuje charyzmę, ruch i chęc do współpracy. Więcej o Antango.

 

 

 

Canturo ogier holsztyński (Cantus x Calando I). W 2017 znalazł się w TOP 30 ogierów według WBFSH. Znakomity skoczek, atletyczny, dynamiczny i bardzo silny. Ojciec międzynarodowej klasy koni skokowych. Więcej o Canturo.

 

 

 

 

Rockfeller de Pleville – ogier rasy selle francais. Zwycięzca Pucharu Świata w 2017 roku w Zurychu z fenomalnym czasem. Koń z rewelacyjną technią skoku – dynamiczny i elastyczny o  walecznym sercu. Więcej o Rockfeller de Pleville.

 

Zapraszamy do naszej bazy ogierów  <KLIK>

 

 

Komentarze

Prześlij nam newsa