Artykuły

Kibicujemy naszym w Goteborgu!

07.04.2019

Dziś wielki dzień! O godzinie 14 rozpoczyna się finał!
Trzymajmy kciuki za naszych zawodników

Relacja online:
http://sport.tvp.pl/transmisje

Relacja w tv od 15:35 na TVP SPORT!

Zapraszamy i przypominamy, że dziś do końca dnia na hasło: GOTEBORG – 10 % w naszym sklepie: wwww.sklep.zabookuj.eu

05.04.2019

Podobnie jak wczoraj, dziś nasi zawodnicy wystartują w konkursie o godzinie 18. Zawodnicy będą startować w odwrotnej kolejności od zajmowanych miejsc. Jako pierwszy z Polaków wystartuje Wojciech Wojcianiec, który w klasyfikacji generalnej zajmuje 23 miejsce. Jarosław Skrzyczyński po wczorajszym konkursie jest na 12 miejscu.
Trzymamy kciuki!

Wojciech Wojcianiec ukończył trudny parkur z dwoma błędami – warto dodać że jest to jego debiut w tak ważnch zawodach. Jarosław Skrzyczyński pokonał parkur podstawowy bezbłęnie i zakwalifikował się do rozgrywki, gdzie piękną jazdą uzyskał 4 miejsce.

4.04.2019
W nocy z niedzieli na poniedziałek, nasi zawodnicy wyruszyli w trasę do szwedzkiego Göteborga na finał Pucharu świata w skokach. Barwy biało-czerwonych będę reprezentować: Jarosław Skrzyczyński oraz Wojciech Wojcianiec.
Kwalifikacje do finału Pucharu Świata „rzutem na taśmę” zapewnił sobie Wojciech Wojcianiec,. Zawodnik wygrał Grand Prix podczas Cavaliady w Warszawie, dzięki czemu zddobył kwalifikacje do Pucharu Świata.

Finał Pucharu Świata rozpoczyna się dziś w czwartek, 4 kwietnia. Obaj nasi zawodnicy zabrali po dwa konie. Jarosław Skrzyczyński zabrał do Szwecji – Jerico i swojego obecnie najlepszego konia Chacclanę. Wojciech Wojcianiec przyjechał do Goteborga z Cassio Melloni, Naccord Melloni i Chintablue. W konkursie 145 cm jako pierwszy wystartuje Wojciech Wojcianiec na Cassio Melloni, następnie wystartuje Jarosław Skrzyczyński na Jerico. Będzie to świetna rozgrzewka dla naszych zawodników przed najważniejszym konkursem 🙂

O godzinie 18 rozpocznie się pierwszy konkurs finałowy Pucharu Świata. W konkursie wystartuje łącznie 33 par. Jako pierwszy z naszych zawodników pojawi się, 10 na liście startowej Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni. Jaorsław Skrzyczyński wystartuje jako 23 para.

O godzinie 17.55 na TVP SPORT rozpocznie się transmisja na żywo. Wyniki można śledzić na bieżąco pod adresem : http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2019/1638/html/en/longinestiming/index.html

UWAGA!

Mamy dla Państwa niespodziankę, dla każdego kibica, który w dniach 4-7 kwietnia złoży zamówienie w naszym sklepie internetowym: www.sklep.zabookuj.eu i wpisze hasło: GOTEBORG otrzyma 10% rabatu na cały asortyment naszego sklepu – oprócz pasz i suplementów.

Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom!

Komentarze

Prześlij nam newsa