Sport

Finał Jump Off 2018/2019 w Sopocie

W ostatni weekend odbył się finał cyklu zawodów Jump Off. Zawody na sopockiej hali rozpoczęły się już w piątek. Łącznie rozegrano 24 konkursów, po 8 każdego dnia. Zawodnicy startowali w konkursach: kuce, mini LL, LL, L, P, N, C i CC. Konkursy rozegrane przez 3 dni zawodów były ostatnią szansą do uzyskania punktów liczących się do klasyfikacji ogólnej cyklu Jump Off.

Przypomnijmy, Jump Off to cykl halowych zawodów regionalnych, w których zawodnicy walczą o nagrody w rundach: białej, brązowej, srebrnej, złotej, platynowej, bursztynowej i diamentowej.

Swój debiut na sopockim parkurze zanotowała zawsze uśmiechnięta Aleksandra Borowiec, nasza była pracownica Zabookuj :). Ola wystartowała na swojej ukochanej klaczy o imieniu My Love. Zawodniczka mimo stresu poradziła sobie świetnie, a jej klacz pokazała ,że skoki to dla niej przyjemność. Na pewno jeszcze nie raz zobaczymy je razem na parkurze :).

Zwycięzcami poszczególnych run okazali się: Grzegorz Psiuk (diamentowa), Paulina Rybarczyk (bursztynowa), Julia Milewska(złota), Maria Padalak (srebrna), Paulina Pellowska (biała). Kolejny cykl Jump Off rozpocznie się w październiku. A już teraz zapraszamy na zawody otwarte do Sopotu oraz na zawody międzynarodowe w WKKW.

 

Wyniki <KLIK>

 

KK

Komentarze

Prześlij nam newsa