Artykuły

Czwarty sezon PONY CUP 2020 rusza już w tą niedzielę

Tradycyjnie sezon zawodów jeździeckich dla dzieci rozpoczyna się w Dniu Dziecka. W tym roku z oczywistych powodów sezon wszystkich zawodów jeździeckich stał dość długo pod znakiem zapytania. Jednak dla wielu młodych jeźdźców z regionu zawody PONY CUP na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń stajennych. Mając na uwadze stałe i trwałe zaangażowanie organizatorów zawodów, zawodników i ich rodzin, gospodarzy zawodów i stajni biorących w nich udział, dokładamy by kolejny sezon był pozytywnie wyjątkowy.

Pasja i profesjonalizm to od zawsze mocne strony projektu PONY CUP, więc tym bardziej miło Nam poinformować, iż tegoroczną edycję zawodów PONY CUP 2020 wsparła Fundacja Orlen, dzięki czemu, pierwsze zawody rozegramy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów przez zawodników (nie ma opłat wpisowych), a wpisowe kolejnych zawodów zostaje obniżone, przez co bardziej dostępne dla kieszeni w dobie dotykającego Nas wszystkich kryzysu. Mamy nadzieję, że dzięki tejże działalności zaszczepiona w najmłodszych pasja jeździecka będzie mogła dalej się rozwijać.

Pierwsze tegoroczne zawody PONY CUP 2020 HOBBY HORSE (zawody w konikach na patykach) proponujemy rozegrać w formule online – nagrodzimy zgłoszonych zawodników, którzy prześlą Nam filmy z przejazdami dzieci w wybranym konkursie – skoków przez przeszkody lub ujeżdżenia. Zawodnicy z największą ilością like pod swoim filmem, otrzymają dodatkowe wyróżnienia. Wszystkie szczegóły zapisów publikowane są w wydarzeniach każdych zawodów na funpage @ponycupelblag.

Kolejne zawody z cyklu w sumie pięciu imprez sportowych PONY CUP 2020 odbędą się kolejno w Fundacji Końskie Zdrowie  – ujeżdżenie, Gospodarstwie Agroturystycznym POD LASEM – TREC, Gospodarstwie Agroturystycznym MILEJEWKO – working equitation oraz ponowie w Elblągu, w tematyce Hubertusowej – skoki przez przeszkody.

Na wszystkie imprezy bardzo sportowe już teraz gorąco zapraszamy !

Zarząd Fundacji Końskie Zdrowie w Elblągu

Ewa Obrycka-Błaut

Komentarze

Prześlij nam newsa