Lifestyle

iStables.eu – nowoczesne rozwiązania do stajni

 

iStables to firma proponująca innowacyjne rozwiązania do stajni. Nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę, obsługę stajni przy okazji zaoszczędzające czas to już nie tylko nasze marzenie a rzeczywistość. W obecnych czasach każda minuta ma znaczenie. Urządzenia proponowane przez iStables pozwalają zaoszczędzić czas jednocześnie dbając o naszych czterokopytnych podopiecznych. Regularne karmienie i wyrzucanie obornika w stajni jest niezmierne ważne dla dobrostanu koni. W związku z tym powstały dwa produkty – automatyczny karmnik AutoFeeder oraz elektryczna taczka iS Truck.

 

 

AutoFeeder – automatyczny karmnik

Regularne karmienie o stałych porach jest jednym z kluczowych elementów utrzymania koni w dobrej kondycji i zdrowiu. Wystarczy, że wsypiemy porcję paszy do karmnika, ustawimy odpowiednią godzinę karmienia na sterowniku i gotowe. O konkretnej godzinie pasza zostanie podana bezpośrednio do żłobu konia.  Do jednego sterownika czasowego może być podłączonych nawet 20 boksów. Karmnik z czasowym sterownikiem sprawdzi się w stajniach gdzie jest słaby zasięg internetu.
Jeśli jednak mamy dobry zasięg internetowy w stajni możemy wybrać opcje AutoFeedera sterowanego poprzez aplikację, która jest darmowa. Wówczas można za pomocą kilku kliknięć nakarmić nasze konie z dowolnego miejsca gdzie się obecnie znajdujemy. Urządzenie jest sprzedawane z konfiguracją przygotowaną do instalacji. Jest również możliwość skorzystania z usługi montażowej od producenta.

iS Truck – elektryczna taczka

Elektryczna taczka powstała z myślą o zwiększeniu wydajności pracy. Przy okazji oszczędza także nasz kręgosłup. Koniec z machaniem widłami. Czyszczenie boksu może być proste, szybkie i przyjemne. Taczka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Posiada duże pompowane koła, które poradzą sobie w każdych warunkach.  Wielkość urządzenia pozwala na swodobne używanie w wąskich przejściach. Taczka ma dwa silniki elektryczne i nowoczesny sterownik. Ładowanie taczki następuje poprzez dociśnięcie materiału na rozłożonej wannie do ściany. Przy użyciu wciągarki linowej obornik jest pakowany do taczki. Rozładunek następuje automatycznie poprzez dźwignię. iS Truck to produkt produkowany w Polsce, który można dostosować konkretnych potrzeb użytkowanika. Elektryczną taczkę można wyposażyć w pług, oświetlenie, większą wannę czy też napęd 4×4.

 

AutoFeeder rekomendowany jest przez Jacka Zagora- trzykrotnego Mistrza Polski Seniorów w skokach  przez przeszkody, który urządzenie wypróbował osobiście w swojej stajni.

„Fantastyczne rozwiązanie dla mojej małej stajni. Nie musisz już liczyć na innych ludzi. Po prostu karm swoje konie dokładnie tak, jak chcesz w odpowiednim czasie” -polecam, Jacek Zagor

Oba produkty firmy iStables można zakupić także dzięki opcji leasingu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą iStables.eu oraz do zakupu urządzenia  AutoFeeder i iS Truck.

 

 

Komentarze

Prześlij nam newsa