Wydarzenia

Konsultacje z Wassibauerem

Szkolenie z Rudigerem Wassibauerem w Kwidzynie 2-4.12.2011
W dniach 2-4.12.2011 w Kwidzynie, na terenie obiektu TRW„Miłosna” (dawne Stado Ogierów) odbędą się konsultacje szkoleniowe w dyscyplinie skoków prowadzone przez Rudigera Wassibauera.
Konsultacje Trenera Kadry Polski  są częścią cyklu, który planowany jest w Kwidzynie w sezonie halowym dla jeźdźców Regionu Pomorza.
Program szkolenia w dniach 2-4 grudnia 2011 obejmuje treningi: w piątek, w sobotę wraz z wykładem  oraz w niedzielę. Jeźdźcy będą podzieleni na grupy zgodnie z posiadanymi umiejętnościami. Konsultacje zaplanowano dla juniorów i seniorów. Wstęp dla widzów na halę TRW Miłosna jest wolny, z wyjątkiem wykładu w sobotę.
Organizatorzy podczas zajęć zapewniają tłumaczenie podczas treningów i serwis kawowy. Wyżywienie i zakwaterowanie uczestników we własnym zakresie możliwe jest na terenie TRW Miłosna (dawne Stado Ogierów). Zgłoszenia (ew. rezerwacje miejsca) prosimy kierować do organizatora Fundacji Sportu i Oświaty na mail: fundfsio@gmail.com. Więcej informacji oraz relacje z poprzednich konsultacji znajdują się na stronie www.fsio.pl

Nabór na szkolenie licencyjne dla trenerów i instruktorów PZJ w Kwidzynie!
W dniach 2-4.12.2011 w Kwidzynie, na terenie obiektu TRW „Miłosna” odbędzie się szkolenie licencyjne dla trenerów i instruktorów sportu PZJ prowadzone przez Rudigera Wassibauera i Wacława Pruchniewicza.
Program ramowy kursu:

Piątek         13:00 – 19:00  udział w treningu na hali,  
                     20:00 – 21:00  zajęcia teoretyczne – omówienie nagrań video
Sobota        08:00 – 15:00  udział w treningu na hali,  
                     16:00 – 20:00  zajęcia teoretyczne – wykład
Niedziela    08:00 – 15:00  udział w treningu na hali
                     15:00 – 16:00  podsumowanie kursu,
Cena kursu wynosi 150 pln. Organizatorzy podczas zajęć zapewniają tłumaczenie
i serwis kawowy. Wyżywienie i zakwaterowanie uczestników we własnym zakresie. Zgłoszenia (rezerwacje miejsca) prosimy kierować do organizatora Fundacji Sportu i Oświaty na mail: fundfsio@gmail.com. Szczegóły znajdują się na stronie www.fsio.pl.

Lokalizacja na mapie
Komentarze