Wydarzenia

Szkolenie z Manolo Mandezem w Sopocie

TREŚĆ SZKOLENIA

W przeciągu trzech dni szkolenia, Manolo Mendez poprowadzi sesje treningowe dla ośmiu par jeździec-koń. Publiczność będzie mogła przyglądać się stosowanym przez niego metodom – od technik terapii manulanej, poprzez pracę z końmi w ręku po pracę z siodła. Usystematyzowana struktura treningów, ciekawe połączenia ćwiczeń ujeżdżeniowych, holistyczne spojrzenie na konia – to stałe elementy szkolenia, prowadzące do szybkiej diagnozy danej pary i pozwalające na skuteczną korektę.

TERMIN

11-13 maja 2018

LOKALIZACJA

Hala Pomarańczowa, Hipodrom Sopot

ul. Polna 1, 81-745 Sopot

WARUNKI UCZESTNICTWA

JEŹDŹCY

Udział w szkoleniu mogą wziąć pary wszystkich dyscyplin, na każdym poziomie zaawansowania.  Dla chętnych jest również możliwość wykupienia lekcji pracy w ręku.

Spośród przesłanych zgłoszeń zostanie wybranych jeźdźców, którzy będą mieli możliwość szkolić się pod okiem Manolo. Na zgłoszenia czekamy do 28.02.2018.

udział jako jeździec z trzydniowej klinice: 2300zł/całość

Cena obejmuje 1 trening dziennie przez 3 dni seminarium z udziałem publiczności, udział w pozostałych treningach szkolenia w charakterze słuchacza, obiad w każdym dniu szkolenia, wstęp na seminarium dla osoby towarzyszącej oraz możliwość skorzystania z tłumaczenia symultanicznego podczas treningu i trwania całego seminarium (także przez osobę towarzyszącą).

Istnieje możliwość zamiany treningu z siodła na trening pracy w ręku – dopłata to 125zł/trening.

Wynajem boksu: 100zł/doba (bez karmienia)

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: classicalwaypl@gmail.com lub pod nr tel. 663-771-124.

WOLNI SŁUCHACZE

Zgłoszenia słuchaczy przyjmujemy do 9.05.2018r. lub do wyczerpania puli biletów. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

oferta regularna (15.01.-15.04.18r.) – 350zł/całość

oferta dla zabieganych (od 16.04.18r.) – 400zł/całość

uczestnictwo w jednym, wybranym dniu szkolenia – 175zł

szkoleniowiec PZJ 3 dni – zapisy tymczasowo wstrzymane

Dane do przelewu środków i dokonania przedpłaty otrzymają Państwo na adres mailowy wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Przedpłaty i tym samym potwierdzenia udziału w seminarium należy dokonać w ciągu 7 dni.

Osoby zgłoszone po wyczerpaniu limitu miejsc zostaną wpisane na listę rezerwową.

Informacje i zapisy na www.classicway.pl

 

Lokalizacja na mapie
Komentarze