Wydarzenia

Warsztaty Łucznictwa Konnego

TERMIN: 2-4 września 2011r.

MIEJSCE: Stajnia Janusza Cukermana w Bohonikach

ZAKWATEROWANIE: Stajnia Janusza Cukiermana w Bohonikach. Pokoje gościnne lub dla chcących zakosztować egzotyki – nocleg w mongolskim gerze (jurcie).

ATRAKCJE DODATKOWE:

Bohoniki to interesujące miejsce, zamieszkane w części przez Tatarów; będziemy mogli przy okazji zobaczyć drewniany meczet i muzułmański cmentarz. Oraz spróbować tatarskiej kuchni.

ZGŁOSZENIA: i informacje Michał Sanczenko, sanchenco@gmail.com lub telefon 605 683 525.

Oferujemy Państwu do wynajęcia boksy dla koni.Stajnia położona w Maleninie nieopodal Tczewa i 16 km od Pruszcza Gdańskiego.Boksy w stajni murowanej lub drewnianej.Boksy od 9 do 12 m.kw.Do dyspozycji wielkie pastwiska ,na których konie przebywaja przy sprzyjającej aurze cały dzień, 2 padoki, w przygotowaniu tor z przeszkodami crossowymi,dobre tereny jezdzieckie.Blisko las.Zapewniamy opiekę weterynaryjną,zabiegi kowalskie i pielęgnacyjne.Odchów zrebiąt i układanie koni surowych.Na miejscu instruktor.Zapraszamy na dłuższe pobyty wraz z noclegiem i wyżywieniem(weekendy, ferie,wakacje)Możliwośc przystapienia do klubu kawaleryjskiego,kultywującego tradycje jazdy II Rzeczpospolitej,oraz pomoc w pierwszych krokach w siodle.Dla miłosników wędkarstwa udostępniamy hektarowy staw.Organizujemy dla najmłodszych dzień na rancho pod profesjonalna opieką animatorki.Cena za m-c pobytu waszego konia to 600 zł Zapraszamy – tel  602-607-169

Lokalizacja na mapie
Komentarze